Заміна мастила АКПП за допомогою стенду
заміна мастила АКПП

В процесі експлуатації автомобіля мастило в коробці передач через високотемпературні режими втрачає свої початкові мастильні властивості, починає пінитись та не здатне створити захисну плівку на деталях, що піддаються тертю. Результатом такої роботи може стати поступове руйнування елементів коробки передач, що може призвести до виходу її з ладу.

Наші експерти радять дотримуватись рекомендацій заводу виробника або з періодичністю раз на 45-50 тис. км проводити перевірку стану та кількості масла в КП. Спеціалісти під час перевірки візуально перевірять чи є в мастилі металева стружка, домішки води, нагар та інші продукти експлуатації.
На Бош Сервіс Автодром заміна мастила АКПП проводиться за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє повністю замінити відпрацьовану рідину свіжим мастилом.

Ми радимо не проводити заміну мастила самостійно. Довірте цю справу спеціалістам, в яких за плечима є знання, досвід роботи, а також спеціальне обладнання, що дозволяє впоратись із задачею максимально ефективно.

Записатись