Комп'ютерна діагностика
Комп'ютерна діагностика

В процесі експлуатації автомобіля можливий вихід з ладу як окремих електронних датчиків і виконавчих механізмів, так і блоків управління і контролю. Необхідність перевірки обумовлена ​​тим, що навіть при нормальній роботі двигуна або інших систем в даний момент, можливі поломки найближчим часом. Проведення діагностики роботи системи може дозволити виявити на ранніх етапах вихід з ладу дороговартісних елементів та забезпечити вашу безпеку. Таким чином, своєчасна діагностика автомобіля дає можливість економити на подальшому ремонті авто.

Несправності бортової електроніки впливають на:

  • рівень комфорту
  • збільшення витрат пального
  • безпеку їзди
  • збільшення витрат на подальше обслуговування та ремонт

 

Для проведення діагностики та ремонту електронних блоків управління необхідно використовувати спеціальне професійне діагностичне обладнання. На нашому автосервісі діагности користуються одним з найбільш якісних і широко використовуваних сертифікованих діагностичних приладів КТС. Ліцензійне програмне забезпечення, що постійно оновлюється, дає доступ до актуальних технічних даних практично всіх заводів-виробників. При проведенні комп'ютерної діагностики приладом КТС автовласники можуть бути впевнені в досконалості програмного забезпечення а також неможливості пошкодження або порушення роботи діагностованих блоків авто.

Бош Сервіс Автодром має в наявності дилерські діагностики наступних автовиробників: Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen,Seat, Skoda,  Land Rover, Renault, Jaguar, Honda, Toyota, Lexus, Hyundai, Kia  що дозволить перевірити параметри роботи та зчитати помилки максимально коректно та швидко.

Для вашої безпеки, комфорту та вчасного виявлення проблем з автомобілем Бош Сервіс Автодром пропонує регулярно проходити комп’ютерну діагностику електронних систем автомобіля.

 

Ціна:
380 грн
Записатись