Заміна оливи та фільтрів двигуна
масляний фільтр

Що може продовжити строк життя двигуна вашого авто?
Вірно – своєчасна заміна моторної оливи.
Ви можете оновити вміст двигуна самостійно, якщо впевнені у своїх силах і у вас достатньо для цього часу. Але завжди краще довірити цю задачу фахівцям. Спеціалісти Бош Сервіс Автодром, спираючись на багаторічний досвід роботи з різними марками автомобілів, підберуть відповідну оливу на заміну, якісно і в строк замінять, поставлять нові фільтри та займуться утилізацією відпрацьованої оливи та витратних матеріалів.

 

Рекомендації наших спеціалістів:

  • Обирайте нову оливу ретельно, орієнтуючись не тільки на показник його в'язкості. Краще звіритися з рекомендаціями, які дає виробник саме вашої марки автомобіля.
  • Купуйте оливу тільки в перевірених точках продажів. Тільки так можна бути впевненим, що нова рідина буде відповідати рекомендаціям виробника.
  • Якщо є можливість часто міняти моторну рідину, не нехтуйте нею. Жоден фільтр не вбереже мотор вашого авто від домішок, якими грішить паливо на багатьох заправках, що і говорити про бруд та пил, якими насичене повітря.
  • Періодично перевіряйте рівень оливи спеціальним щупом. Якщо він буде нижче мінімальної позначки, деталі двигуна будуть сильно тертися один об одного і швидко стануть непридатними. Але і занадто велика кількість рідини погано позначається на роботі двигуна.
  • Не використовуйте присадки. Вони дають короткочасний ефект, але потім сильно шкодять двигуну.


На Бош Сервіс Автодром при заміні оливи вам обов'язково замінять і фільтри — це дві взаємопов'язані процедури. Якщо фільтри не міняти, олива буде проходити через перепускний клапан в обхід них. А після пробігу в 10 тис. км вони забиваються при будь-яких, навіть самих сприятливих умовах експлуатації. Така робота рівносильна роботі без фільтрувального елемента. Використання неочищеної оливи веде до інтенсивного зносу двигуна, а вартість його ремонту набагато вище ціни фільтра.

Регулярна заміна оливи та фільтра автоматично збільшує термін служби двигуна і сприяє його безперебійній роботі. Саме тому слід завжди стежити за станом свого автомобіля та перевіряти рівень моторної оливи.

Записатись