Чистка бензинових форсунок з роздруківкою параметрів "до" та "після"

Форсунка — це механічний розпилювач, який призначений для поставки і розпилення палива у впускний колектор.

Через деякий час в будь-якій форсунці під голкою, через низький тиск і високу температуру, збирається смола і бруд. Через це погіршується динаміка машини та її запуск, особливо в холодну пору року. Очищення і промивання форсунок змиває накопичення бруду з розпилювачів і деталей, що знаходяться поруч. Після цієї процедури двигун працює набагато м'якше і при цьому поліпшується стабільність його запуску. Якщо випадок забруднення серйозний, тоді застосовується очищення форсунок кавітаційним методом у поєднанні з ультразвуковою ванною.
Якщо ваше авто працює на газу, тоді бензинові форсунки потрібно очищати частіше, рекомендовано 1 раз на 20 000 км пробігу.

Якщо ви хочете промити форсунки якісно і при цьому швидко, тоді вам підійде кавітаційна процедура промивання: потрібно помістити форсунки в спеціальний резервуар, за допомогою вбудованого ПО промивка проходить із регулюванням різноманітних параметрів і режимів. Після такої процедури вони будуть, як нові і ваш автомобіль буде служити вам довгий час.

Для того, щоб ви бачили результат – ми надаємо роздруківку із параметрами роботи форсунок до та після промивки.

Записатись