Корпоративним клієнтам

Бош Сервіс Автодром  працює на ринку України вже 17-й рік, наша клієнтська база налічує понад 7000 клієнтів, серед яких близько 1000 корпоративних, тому ми досконало знаємо на чому сконцентрувати увагу, обслуговуючи автопарк.

Чому ви полюбите Автодром
Ви отримуєте 430 видів послуг на одному сервісі
Ви економите до 30% на обслуговуванні порівняно з дилерами
Ви виїжджаєте з впевненістю про безпеку, тому що кожен автомобіль проходить обов’язковий контроль якості
Ремонт проходить без стресу: з нами легко зв’язатись, ви контролюєте процес обслуговування від запису до виїзду автомобіля
Ми працюємо 360 днів на рік з 8:00 до 20:00
Скористайтесь акційною пропозицією!

Безкоштовна повна діагностика автопарку


₴0 грн.
₴935 грн

Козачук Іван

Керівник клієнтського сервісу

У нас обслуговують свій автопарк
FAQ: поширені запитання
Яка вартість робіт?

Ціноутворення на нашому автосервісі доволі прозоре і визначається кількістю затрачених нормо-годин та вартістю  однієї нормо-години.

Нормо-година  - це норматив, розроблений спеціально для виконання сервісно-ремонтних робіт. Розраховується він на основі тривалих досліджень технічними фахівцями та описаний в довідниках та каталогах заводів-виробників. Будь-яка робота описана в вищезазначених каталогах має норматив по виконанню, який ми і використовуємо для розрахунку вартості робіт. Хочемо зазначити, що норматив не пов'язаний лінійно з реально витраченим часом на виконання того чи іншого виду робіт. Переглянути вартість конкретних робіт ви можете перейшовши у розділ «Послуги».

Чи працюєте з ПДВ?

Так, ми працюємо з ПДВ та надаємо усі необхідні документи. 

Чи надаєте гарантії?

Так , ми зберігаємо гарантійні зобов’язання від виробників та постачальників запчастин,  а також працюємо згідно чинного законодавства України (указ міністерства інфраструктури України №615 від 28.11.2014року). Усі наші гарантійні зобов’язання прописуються в кожному заказ-наряді при прийнятті автомобіля на обслуговування.

Які автомобільні бренди ви обслуговуєте?

Ми обслуговуємо всі іномарки (окрім виробництва Китай). Наш сервіс укомплектований сучасним дилерським обладнанням та працює по базі автомобілів BOSCH, яка охоплює автомобілі лише з 2006 року виробництва. Ми обсуговуємо сотні марок авто та для найкращої якості виконання робіт ми обрали фокус на авто від 2006 року. Це зроблено для того, щоб проблему з кожним авто було вирішено у нас на сервісі.