Відновлення каталізаторів

Каталізатор (каталітичний нейтралізатор)  - це елемент вихлопної системи двигуна, призначений для зменшення токсичності відпрацьованих газів через відновлення оксидів азоту та використання отриманого кисню для допалювання чадного газу та недогорілих вуглеводнів.

Несправний каталізатор може спричинити проникнення вихлопних газів до салону автомобіля, а також може стати причиною виходу з ладу двигуна.
І тут є два варіанти вирішення проблеми:

  • заміна каталізатора на новий. Головна функція каталізатора полягає в перетворенні токсичних вихлопних газів в нешкідливі для навколишнього середовища речовини. Його висока ціна пояснюється тим, що металева або керамічна основа (в залежності від того, який саме каталітичний нейтралізатор встановлений у вашому автомобілі) покривається шаром з рідкісних і надзвичайно дорогих металів, які і розкладають вихлопну суміш на H2O, CO2 та інші природні сполуки. Тому заміна його на новий буде найкращим варіантом.
  • видалення. Видалення каталізатора неминуче призведе до порушення норм по токсичності викидів, але це ще не все - каталітичний нейтралізатор знижує рівень шуму в вихлопній системі, і якщо його прибрати, більш комфортною їзда не стане. Також, завдяки каталітичному нейтралізатору знижується температура відпрацьованих газів, завдяки чому, елементи вихлопної системи працюють набагато довше. Але якщо ви вирішили все ж таки видалити каталізатор, рекомендуємо ознайомитись із цією процедурою більш детально тут.

 

Для збільшення терміну експлуатації каталізатора наші спеціалісти рекомендують заправлятись якісним пальним, не використовувати присадки і виключити використання авто при майже порожньому баку автомобіля.

 

Записатись