Регулювання кутів встановлення коліс (розвал-сходження)
Регулювання кутів встановлення коліс

Багато з нас чули фразу «розвал-сходження», але не всі знають що конкретно вона означає.
Для того, що б машина слухалася водія, їхала в потрібному напрямку, колеса після поворотів брали своє початкове положення і для того, щоб не потрібно було витрачати багато сил на розворот авто на місці, колеса ставляться в певному положенні. Такий процес називається розвал-сходження.

«Розвал» (кут розвалу) - це кут між центральною площиною колеса і перпендикуляром до поверхні дороги. Кут розвалу вимірюється в градусах, при цьому колеса повинні знаходитися в положенні прямолінійного руху. Правильно встановлений кут розвалу забезпечує автомобілю хорошу курсову стійкість і хороше зчеплення з дорогою.

Кути розвалу лівого і правого коліс повинні бути максимально близькі за значеннями, інакше автомобіль буде відводити в бік та значно складніше буде повертати кермо (особливо помітно на автомобілях без гідропідсилювача керма).

«Сходження» (кут сходження) - це кут установки коліс, що може виражатися в міліметрах або градусах. Якщо колеса паралельні один одному — сходження вважається нульовим, що дає економію палива і підвищує ресурс гуми.

Для кращого управління автомобілем необхідно стежити за "розвал-сходженням коліс". Це забезпечить легку керованість автомобілем, економію палива і шин.

Спеціалісти Бош Сервіс Автодром рекомендують проводити роботи по "розвал-сходженню" в наступних випадках:

  • при виході з поворотів погано самоповертається кермо;
  • автомобіль стало відводити в бік;
  • ви стали докладати більше зусиль при повороті керма;
  • при зміні кліренсу автомобіля;
  • обов’язково після ремонту ходової та шиномонтажу ;
  • при пошкодженні колісного диску (після попадання у вибоїну на дорозі);
  • або один раз на 10000 км пробігу.


Тепер ви знаєте, що таке розвал-сходження і навіщо його робити.

Хочемо зазначити – якщо у вас є хоча б одна з наведених вище причин все ж таки зробити розвал-сходження - сучасне технологічне обладнання Бош Сервісу Автодром дозволяє зробити дану процедуру із максимально точним визначенням вимірюваних параметрів, тому чекаємо вас на Бош Сервісі Автодром.

Ціна:
400 грн.
Записатись